Τελειώνουν σήμερα τα παιχνίδια των εθνικών ομάδων. Ολοκληρώνεται η 2η αγωνιστική των ομίλων με δυνατές αναμετρήσεις.

Ξεχωρίζει το ματς της Τουρκίας με την Κροατία. Καλό ξεκίνημα έκανε η Τουρκία με το «διπλό» στην Αρμενία. Η Κροατία είχε στα χέρια της τη νίκη στο ματς με την Ουαλία και ισοφαρίστηκε 1-1 στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων. Θα κυνηγήσει τη νίκη στην Τουρκία. Πιθανό είναι το σκοράρισμα και από τις 2 ομάδες. Το Goal/Goal πληρώνει 1,82 στο Πάμε Στοίχημα.

H Ισπανία επικράτησε με 3-0 στην πρεμιέρα της Νορβηγίας. Είναι φαβορί για τη νίκη και στο αποψινό ματς με τη Σκωτία στη Γλασκώβη. Στο 1,57 είναι το «διπλό» της.

Προβάδισμα έχει και η Ελβετία στο παιχνίδι με το Ισραήλ. Χαμηλά είναι ο «άσος» αλλά ανεβαίνει στο 1,50 σε συνδυασμό με το Over 1,5. Μπορούν να πετύχουν πάνω από 1 γκολ εντός έδρας οι Ελβετοί.

Καλή εμφάνιση έκανε στο Ισραήλ το Κόσοβο και πήρε την ισοπαλία με 1-1 σε ένα ματς όπου μπορούσε να κερδίσει. Λογικά θα πανηγυρίσει την πρώτη νίκη του σήμερα στο παιχνίδι με την Ανδόρα. Ποντάρω στην επικράτησή του από το 1ο ημίχρονο για να ανέβει στο 1,52 η απόδοση.